Arosha

Filozofia Arosha sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała! Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Arosha jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży - przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii Arosha, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Bielenda

BIELENDA Kosmetyki Naturalne istnieje od 1990 roku. Od ponad 20 lat produkują najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, jest to nowoczesna firma, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych.

Syis

SYIS to młoda, prężnie rozwijająca się polska firma zajmująca się kosmetyką profesjonalną oraz kompleksowym wyposażeniem gabinetów kosmetologicznych, podologicznych i SPA. Kreowanie marki zaczęli w 2010 roku. Tworząc SYIS dysponowali niezwykle cennym zgranym, wykwalifikowanym zespołem i 10 letnim doświadczeniem działania w branży kosmetycznej. Od samego początku największy nacisk kładą na jakość. Jakość obsługi klienta, realizacji zamówień, realacji i współpracy z kontrachentami, przeprowadzania szkoleń, a przede wszystkim produktów, którymi pragną Nas uszczęśliwiać. Bazują na doskonale dobranych unikatowych składnikach i oryginalnych kompozycjach. Kosmetyki tworzą z pasją i zaangażowaniem. Starają się odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Syis pragnie abyśmy za każdym razem rozpoczynając nowy dzień spotykały się z kosmetykami profesjonalnymi.

Indigo

Indigo Nails to marka kosmetyczna, która w zaledwie kilka lat opanowała rynek i podbiła serca kobiet na całym świecie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stylizacji paznokci oraz profesjonalistami w kreowaniu i tworzeniu produktów Home SPA. Dowodem na to jest fakt iż marka jest znana i dostępna w 24 krajach świata. Indigo zrewolucjonizowało świat paznokci i rozkochało w sobie 4 kontynenty: Europę, Kanadę, Republikę Południowej Afryki oraz Australię. Stale dążą do perfekcji, jak również są gotowi sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom.

ObsessioNails

Marka ObsessioNails to rewolucja na polskim rynku produktów do stylizacji paznokci. Została storzona jako efekt wieloletniej pracy i doświadczeń właścicielki marki - mgr Joanny Wojech.Wszystkie produkty do stylizacji paznokci zostały idealnie wyselekcjonowane pod względem jakości. Posiadają odpowiednią gęstość, pigmentację, skład i design. Nieustannie udoskonalają nasze produkty sugerując się opinią wymagających klientów. Wszystkie produkty marki ObsessioNails wytwarzane są w labolatorium w Polsce, posiadają wszystkie badania oraz atesty o dopuszczeniu ich na rynek, co daje gwarancję iż produkty te nie zawierają żadnych zakazanych prawnie składników. Jako profesjonaliści i artyści wiedzą co to pasja i dlatego swoje dzieła tworzą jednynie z najlepszych produktów do stylizacji paznokci.