Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Nadrzędny cel firmy stanowi utrzymanie zadowolenia i zaufania Klientów. Bierze pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa poslkiego, jak również sprawdzon prawa poslkiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISAO, GMP)

Zalety produktów
  1. Farmaceutyczna procedura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o róznym podłożu.
  2. Działanie systemiczne, dzięki któremu uprodukt wspomaga walkę z problemamiskórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.
  3. Płynna konsystecja, dzięki czemu nie tylko są bardziej wydajne, ale przede wszystkim wpływ na skórę jest zmaksymalizowany, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów.
  4. Skutecznosć i atrakcyjna cena, czyli korzystna relacja kosztów zabiegu w stosunku do uzyskiwanych fenomenalnych efektów.
ZMARSZCZKI BLIZNY ROZSTĘPY

CERA NACZYNIOWA I WRAŻLIWA

POTRZEBUJĄCA REWITALIZACJI

PRZEBARWIENIA

TRĄDZIK

ZMARSZCZKI / OBJAWY STARZENIA

Filozofia Arosha sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała! Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. Arosha jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży - przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii Arosha, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

AROSHA STARTING KIT

LIFT PLUS

AROSHA OEDEMACEL KIT

AROSHA ADIPOCEL KIT

LIFTING UP KIT

AQUA DRAIN – ZASTOJE WODNE

SLIM-CEL – ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY (CELLULIT OBRZĘKOWY)

CEL TERM – CELLULIT GRUDKOWY

CRIO TONIC – ZABIEG NAPINAJĄCY

LIPHO CEL – ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY I NA CELLULIT

FIRM UP– ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY I NA CELLULIT

LIFT PLUS – ZABIEG ODBUDOWUJĄCY

PUSH UP – ZABIEG POWIĘKSZAJĄCY BIUST

Zabiegi Arosha Twarz